Перелік нормативно-технічної документації, вимогам яких повинні відповідати взуття та супутні товари:
ДСТУ 2157 "Взуття. Терміни та визначення";
ДСТУ 2158 "Взуття. Дефекти. Терміни та визначення";
ДСТУ 26167:2009 "Взуття повсякденне. ТУ";
ДСТУ 19116:2007 "Взуття модельне. ТУ";
ДСТУ 26166-84 "Взуття повсякденне із синтетичних та штучних шкір. ТУ";
ДСТУ 2063 "Взуття для активного відпочинку. ТУ";
ДСТУ 28631:2006 "Сумки, валізи, портфелі, ранці, папки, вироби дрібної шкіргалантереї. ЗТУ";
ДСТУ 8541 "Вироби панчішно-шкарпеткові, що виробляються на кругло панчішних автоматах. ТУ";
ДСТУ 2056 "Колготи, що виробляються на кругло панчішних автоматах. ЗТУ";
ДСТУ 28846 (ISO 4418)"Рукавички та рукавиці. ЗТУ".
Згідно зі ст. ст. 6 Закону України «Про захист прав споживачів» виробник (виконавець) зобов'язаний забезпечити використання продукції за призначенням протягом строку її служби, передбаченого нормативним документом або встановленого ним за домовленістю із споживачем.
Строк служби товарів у Інтернет-магазині «Миратон» дорівнює гарантійному строку служби товарів, встановленому нормативними документами щодо відповідної категорії товарів. Отже, придбанням товару у Інтернет-магазині «Миратон» Ви надали згоду на те, що строк служби придбаного Вами товару дорівнює його гарантійному строку.
У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків виробник (продавець) діє згідно із ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів». У разі закінчення гарантійного строку звернення щодо недоліків не розглядаються.
Гарантійний строк носіння (експлуатації) взуття нараховується з дня продажу через роздрібну мережу чи початку відповідного сезону:
Зимовий сезон: з 15 листопада по 15 березня;
Літній сезон: з 15 травня по 15 вересня;
Весняно-осінній сезон: з 15 березня по 15 травня та з 15 вересня по 15 листопада.
Правилами роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, затвердженими Наказом Міністерства економіки України №104 від 19.04.2007р. із змінами та доповненнями, визначено, що за ознаками сезонності взуття поділяється на:
Гарантія на біжутерію та фурнітуру не розповсюджується.
Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню):
Продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни
Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не враховуючи дня купівлі.
Обмін товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався та якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.
Перелік прихованих дефектів взуття виробничого характеру, що можуть виявитися протягом гарантійного терміну експлуатації
Перелік дефектів шкіряного взуття, що виявляються внаслідок порушення умов експлуатації споживачами
Перелік дефектів шкіряного взуття, що можуть бути усунені підприємством-виробником без зниження його споживчих властивостей:
Барвник, що використовується для надання кольору взуття, сумок та шкіргалантереї, може викликати фарбування з об'єктами, що стикаються при носінні. Цей факт не є істотним недоліком товару і не викликає у Продавця обов'язки щодо його заміни чи повернення. Щоб уникнути цього, користуйтесь спеціальними фірмовими засобами для догляду за взуттям та шкіргалантереєю.
Взуття є складним виробом, що виготовляється із застосуванням високотехнологічних процесів та застосуванням багатьох матеріалів, які можуть по-різному реагувати на умови експлуатації і догляду за взуттям. Це обумовлено необхідністю інформування споживача про правила носіння та догляду за взуттям.
Купуючи взуття, приділяйте велику увагу правильному вибору необхідного розміру взуття тому, що в разі невідповідності розмірів взуття та ноги можуть виникнути проблеми: з одного боку неправильний вибір ставить під загрозу здоров'я ніг, а з іншого - це може спричинити деформацію взуття, розрив швів, появу тріщин та заломів.
При виборі зверніть увагу на призначення взуття (робоче, для відпочинку, модельне, повсякденне, спортивне та інше).
Форма та висота каблука повинні відповідати статурі споживача.
Спочатку носіть взуття недовго у приміщенні, щоб воно могло пристосуватися до форми ноги.
На роботу носіть взуття зручне, міцне, на каблуці висотою 30 - 40 мм, з урахуванням віку. Модельне взуття призначається для короткотермінового носіння на вихід; спортивне - для занять спортом.
Після знімання взуття очищуйте його від пилу та бруду щіткою або м'якою сухою ганчіркою. Для того, щоб взуття довгий час зберігало гарний зовнішній вигляд, не пропускало вологу та не втрачало форму, використовуйте якісні спеціальні засоби догляду за взуттям (крем, апретура, поліроль та тощо).
Це взуття потребує особливої турботи, оскільки не переносить температури нижче нуля. Одягніть взуття за 10 хвилин до виходу, щоб запобігти пошкодженню його морозом. Тепло ноги передається взуттю, завдяки чому воно буде охолоджуватися повільно, не зразу. Цим зможете запобігти утворенню тріщин. Не рекомендується користуватися таким взуттям при температурі нижче - 5 град. C.
Після знімання взуття очистіть його від пилу та бруду м'якою вологою ганчіркою, після чого протріть взуття сухою ганчіркою, змоченою у вазеліновому, касторовому маслі або льняній олії.
Протріть лакові частини, після чого швидко натріть їх ганчіркою з фланелі.
При забрудненні взуття видаліть бруд спеціальною щіткою або губкою (при необхідності висушити взуття природним шляхом), обробіть взуття спеціальним засобом для чищення замші та нубуку. Поверхню взуття не варто сильно терти тому, що зовнішні волокна можуть бути пошкодженими і матеріал втратить свої властивості. Перед застосуванням засобів необхідно вивчити рекомендації підприємства-виробника щодо його експлуатації.
Привабливе тим, що довгий час зберігає приємний зовнішній вигляд і легко чиститься. Взуття закритого типу придатне для носіння в холодну і дощову погоду. Для очищення від пилу та бруду після знімання взуття протріть його м'якою вологою ганчіркою і натріть до блиску сухою м'якою ганчіркою.
Любите приятные подарки?
Дарим 200 грн., чтобы Ваша покупка была приятней!
Узнавайте про новые коллекции и специальные предложения