-5% при оплаті карткою на сайті та безкоштовна доставка колекції FW'23/24!
УКР РУС
ПН-НД з 9:00 до 18:00
УКР РУС

Умови користування сайтом (Публічна оферта)


Увага! Продовжуючи використання сайту «www.Miraton.ua», Ви підтверджуєте, що приймаєте ці умови (Публічну оферту).

Не використовуйте сайт, якщо Ви не погоджуєтесь з цими умовами.


1. Предмет

1.1. Дані умови регулюють порядок використання сайту Miraton.ua (далі – «Сайт») його відвідувачами, а також регулює права інтелектуальної власності, політику конфіденційності, умови надання знижок (програма лояльності), доставку та оплату товару, гарантійний обмін, повернення покупцям коштів, сплачених за товари, а також інші питання, зазначені у цих умовах.

1.2. Відвідувачі Сайту, які не згодні з цими умовами, повинні припинити його використання, а у разі продовження користування Сайтом самостійно несуть відповідальність за будь-яке можливе порушення їх прав унаслідок такого використання.

1.3. У разі потреби ці умови можуть бути змінені або доповнені без додаткового повідомлення. Усі зміни та доповнення набирають чинності з моменту їх публікації на Сайті.


2. Права інтелектуальної власності

2.1. Зображення, тексти, програмний код та інший контент, розміщений на сайті, захищені авторськими правами, а логотипи, торгові марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку та належать їх законним власникам.

2.2. Відвідувачам Сайту надано право перегляду та завантаження всіх об'єктів інтелектуальної власності виключно для особистого некомерційного використання (санкціоноване використання). Забороняється будь-яке використання контенту Сайту або об'єктів інтелектуальної власності для комерційних чи громадських цілей, а також внесення змін, копіювання та/або публікація на сторонніх ресурсах, у т.ч.: сайтах, комп'ютерних мережах, електронних та фізичних носіях інформації тощо. (Несанкціоноване використання).

2.3. Комерційне чи громадське використання будь-яких об'єктів інтелектуальної власності допускається лише після отримання відповідного дозволу від законного власника. У разі недотримання цієї умови винні особи несуть відповідальність, передбачену Законом України «Про авторське право та суміжні права», «Про охорону прав на знаки для товарів та послуг», а також іншим чинним законодавством України.


3. Політика конфіденційності

3.1. Реєструючись на сайті або іншим чином повідомляючи свої персональні дані (ПІБ, номер телефону, дата народження тощо), Ви підтверджуєте свою згоду на їх використання. Додатково інформація може отримуватись через фрагменти даних (cookie), що передається оргтехнікою, що використовується Відвідувачами Сайту.

3.2. Використання зібраних персональних даних здійснюється з метою автентифікації відвідувачів, зберігання персональних уподобань та налаштувань, збору статистики, а також розробки індивідуальних пропозицій на основі Ваших уподобань.

3.3. Для підвищення безпеки Ваших персональних даних ми використовуємо криптографічні протоколи, що забезпечують захищену передачу даних в Інтернеті. Ми гарантуємо збереження зібраних даних та нерозголошення їх третім особам.

3.4. У будь-який момент Ви можете ініціювати видалення персональних даних, надіславши відповідний запит на поштуinshop@miraton.ua із зазначенням, які персональні дані Ви хочете видалити.


4. Програма лояльності

4.1. Реєструючись або купуючи товар на Сайті, Ви автоматично стаєте учасником Програми Лояльності. Купуючи в роздрібних магазинах Ви можете стати учасником Програми Лояльності, заповнивши відповідну анкету.

4.2. Правила Програми Лояльності доступні для ознайомлення за посиланнямhttps://www.miraton.ua/static/loyalnost.php. Ці правила можуть бути змінені або доповнені без додаткового повідомлення. Усі зміни та доповнення набирають чинності з моменту їх публікації на Сайті.


5. Доставка та оплата товарів

5.1. Доставка товарів

5.1.1. При оформленні замовлення Ви можете вибрати будь-який із доступних способів доставки. Для Вашої зручності ми співпрацюємо з такими перевізниками як: Нова пошта та Укрпошта, які дозволяють здійснити огляд та примірку товарів у місці їх видачі.

5.1.2. Терміни доставки товарів становлять від 1 до 3 робочих днів. У період проведення розпродажів та акцій терміни доставки можуть бути збільшені до 4-6 днів.

5.2. Оплата товарів

5.2.1. Мінімальна сума замовлення складає 499 гривень. Якщо Ви оформили замовлення на меншу суму, його буде відправлено лише після повної оплати.

5.2.2. Оплатити замовлення Ви можете декількома способами: платіжною карткою Visa/Mastercard на сайті при оформленні замовлення;

- післяплатою при отриманні замовлення на відділенні «Нової Пошти» або «Укрпошти»;

- Передоплата на поточний рахунок;

- оплата частинами від Приват Банку та Монобанку.

5.2.3. При отриманні та оплаті замовлення на відділенні «Нової Пошти» Ви додатково оплачуєтепослугу післяплати (2%+20 гривень від вартості замовлення). При отриманні у відділенні «Укрпошти» оплата за післяплату складе: якщо сума замовлення до 2000 грн — 2% від суми, але не менше 10 грн, якщо сума замовлення більше 2000 грн — 1% + 8 грн.


6. Обмін та повернення товару, гарантійний ремонт, повернення коштів.

6.1. Обмін товару.

6.1.1. Якщо товар не підійшов за кольором, розміром, габаритами фасону або з інших причин не може бути використаний за призначенням, Ви можете його обміняти протягом 14 календарних днів з дня отримання.

6.1.2. Обмін товару проводиться, якщо він не використовувався, збережений його товарний вигляд, пломби та ярлики, а також документ, що підтверджує його оплату.

6.1.3. Ця умова не поширюється на Перелік товарів належної якості, затверджених Кабінетом Міністрів України, які не підлягають поверненню. Ознайомитись з таким переліком Ви можете за посиланням -https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-%D0%BF#Text

6.1.4. При обміні товару його гарантійний термін починає обчислюватися наново з отримання нового товару з обміну.


6.2. Гарантійний ремонт

6.2.1. У разі виявлення Вами протягом гарантійного терміну у купленому товарі недоліків ми здійснимо його безкоштовний ремонт. Якщо після проведення ремонту недолік виявиться знову в період гарантійного терміну – повернемо сплачені за товар гроші. Гарантійний термін зупиняється на весь термін з моменту Вашого звернення до отримання Вами товару.

6.2.2. У разі виявлення у товарі істотних недоліків, які унеможливлюють його використання або на їх усунення потрібно більше 14 календарних днів, Ви можете відмовитися від проведення ремонту та отримати повернення сплачених коштів.


6.3. Повернення товару

6.3.1. У разі покупки товару в Інтернет магазині Ви маєте можливість відмовитися від його отримання та повернути товар, якщо Вас не влаштував його зовнішній вигляд або з будь-яких інших причин він Вам не підійшов.

6.3.2. У разі покупки товару в роздрібному магазині Ви також маєте можливість його повернути, якщо аналогічного товару немає, а інший асортимент Вас не влаштовує.

6.3.3. Якщо Ви вирішили повернути або обміняти куплений товар, просимо Вас заздалегідь повідомити про це операторів call-центру Інтернет-магазину за телефоном +380 (67) 557-02-50, які допоможуть Вам заповнити відповідні заяви.


6.4. Повернення коштів

6.4.1. У разі прийняття рішення щодо повернення коштів ми перерахуємо Вам гроші за товар у мінімально можливі терміни. Дотримання всіх умов здійснення повернення прискорить перерахування Вам грошей. Ця процедура займає від 2 до 7 робочих днів з моменту отримання товару та заповненої заяви на повернення.

6.4.2. Повернення коштів здійснюється шляхом безготівкового зарахування на Вашу банківську картку.


Замовлення зворотнього дзвінку
Preloader